FORUM TR
Merhaba

Forumumuza Hoş Geldiniz.. Forumumuzdan Daha İyi Faydalanmak İçin Lütfen Üye Olunuz... İyi Eğlenceler.
FORUM TR
Merhaba

Forumumuza Hoş Geldiniz.. Forumumuzdan Daha İyi Faydalanmak İçin Lütfen Üye Olunuz... İyi Eğlenceler.
FORUM TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM TR

SANAL ALEMİN YENİ MEKANI

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

iSYanqaR SöZLeR.<;)

2 posters
YazarMesaj
aSqKoLiq x) GirL

Takımınız : iSYanqaR SöZLeR.<;) 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
Ruh Hali : iSYanqaR SöZLeR.<;) Asik10
Mesaj Gücü : 28
Rep Gücü : 10
Doğum tarihi : 24/07/93
İş/Hobiler : müzik dinlemeq araßa kulLanmaq ;)
Lakap : aFRodiD xD
Madalyaların : 100 Mesaj Sayısı

iSYanqaR SöZLeR.<;) Empty
MesajKonu: iSYanqaR SöZLeR.<;)   iSYanqaR SöZLeR.<;) I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 06, 2009 7:46 pm

Siz Sokakların Efendisi Sandığınız Semtlerin Çocuklarısınızı, Bizler Sizlere Bağışlakdık O Sokakları…

Silahımda 14 Mermi Çekerim geceleri silahımı Sıkarım Etrafıma Aşığım Aşık Oluyorum Sana Deli…

Kurşun kadar Hızlı yaşarım hayatı Boş Kovan Gibi Düşmem Doludur Barutum Geceleri Alırım Arabamı Giderim Belanın Olduğu Yere…

Güneş Yüzlüm benim Senin için KaranLıkLardan Çıkıp Takdım belime Silahımı Ağır Abi OLmanın Yoktur Hesabı…

Hayatım Senin yolunun üstüne çizilmiş Gülüm Sensiz OLamam, Yoluna Çıkarım Herseferinde Hayalinle yatarım Soğuk gecelerimde…

Biz Hapishanelerde Öğrendik Bağlamayı, Telleri Anlatır Sana Olan msnden.net/nickleri-avatarlari-ifadeleri/ask-sozleri”target=”_blank”title=”aşk” >Aşkımı, Yaptıum Sana 4 Duavar Arasında Bir Şarkı, Şarkının Adı ; Bu hayat Sensiz Olmamalı…

Bizim Pamuk Yüklü Duygularımız GüneşLi Sokaklarda kaldı Gözüm, Şimdi KarabLık Sokaklarda Pamuk Yüklü Duyguları Kaldrıyoruz…

Biz Ağır Abi Olduk Alemde Ders Verdik bütün gençlere, Sevgiyi Aldık Kalbimizden Cüzdanımıza Koyduk Tesbihle Aşk yaşadık gecelere Atladık..

Yok bu Aşkın Dermanı her Sözüm Sana ManâLı, Deli Gibi Sever Bu Delikanlı, Sen iStemesende Bu Can Sana Sevdalı…

KaranLık gecelerde Yıldızları izler Bu Delikanlı, Aşk yarası Geçmez Kalbi Olmuş Derbeder…

tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

imanımız Varsa Bu yolda, Seviyorsak ALLAH Yolunda, Delikanlıyız Biz Ağır ABileride Biliriz Sevdikmi İmanımızla ALLAH ına Kadar Severiz..

öLmek için Dost Bulma! Senin için öLücek Dost Elbet Bir Gün Olur Yanında…

Ağırdır Sözlerim her Delikanlı Dinlesin! Ağır Abidir ismim Fazla Racon Kesmeyin, Şeklimiz Vardır Alemde Sesinizi Kesin.. Bizi Dinleyin Rahat Edin..

Alemde Dayı Olmuşuz Ne fayda Sözlerde Kral Olmuşuz Ne Fayda, Bir Güzel Sevdik Sonunda Oda bize Bakmıyor BatSın Bu Sevda…

Reislerle Kurduk Mekanı Dayılarla Harcadık bu yolları Serserilerle Aleme Daldık Delikanlılarla Şekil yaptık, Bizler Ağır Abileriz herkezi Severiz..

Şekil yapma Bana Ezerim Seni Fazla Kurcalama Bozarım Seni, Delikanlı Adam yapmaz Geri, ben Daima ileri Giderim Ezerim Seni..

Çocuk Yok karşında ANlatma Masal, Kurbağa Bekleme Olursun Sanal, Bizim Sevgimiz herzaman real, Delikanlı Gibi Seviyoruz Ağır Abileri izliyoruz…

Bu Sokaklarda Ne Kralları indirdik Ne Garipleri Kral yaptık, Haklıyı Severiz, Haksızı s…..
Kimbilir hangi akşam güneşle beraber bende söneceğim, kimbilir hangi ellerden son suyumu içeceğim, belki göremeden öleceğim fakat yinede seni EBEDİYEN SEVECEĞİM.

Kavuşmak tutkusuyla delirince bu gönlüm, duvarları deler gözlerim, seni görürüm. İşte o an, dağ bir karış, deniz bir adım, o an saçlarını dağıtan rüzgar değil, nefesimdir gülüm…

Bir damla şarap gibisin, içtiğimde beni sarhoş edecek. Masmavi bir deniz gibisin, dokunduğunda beni titretecek. Sen harika birisin, her zaman sevilecek…
Görüyordum duyuyordum biliyordum susuyordum
İstemedim neden hayır diyemedim ki

İnsan bin kere mi yanıyor
Bir kere sevince
(*)»şιмสяιк №1«(*)

Kalbimin Ötesine Gitme,
Kaybolursun..
Benim iLgileNmeDikleRim Sizin PeşiNden KoştuklaRınızdır. . Alayına Y.O.L (;

Ben kabuSLarLa büyüDüm, hayaL etmek ne haddime ?

ßenim hayrım var! Ama aynım yoq ! kayqım var ama kayßım yoq Sana saygım var ama Tahammülüm yoq

ßheNy taNıyanN ßiLiR..ßiLenN aNLaR..aNLayaN SuSaR..anLaMayanN uzaRrR..!

hicbiR cümLe çözeMioR beNi ne yazSaM bo$..!!

Şımarık msn nickleri
yeri geldiginde gitmek Gerek ! Yeri geldiginde susmak gerek ! yeri geldiginde konuşuruz eLbEt! yEri geldiginde görüşürüz eLbeT.

GiRiş nedenSiz..GeLişme ümitSiz.. Sonuç GerekSiz…

hepiniS kendi daLqanıza ßaqın…diqqat edin ßeniM daLqaMda ßoquLMayın…

FaRqınDamıSınn? ßuRaLaRınn ßaSınCı AzaLdıI..0 yüSden HeRkeSinn SewiyeSinE inEmioRmMm..!!!

* || • • αℓ göтüя вєηι σ кαуıρ gє¢єℓєяє . . уєтєя ιкιмιzє уαℓηızℓığıм . .

meğer unutmak insanın yüreğiyle konuşmamasıymış.geç farkettim.

Bazen terk edip gidebilmeli bu şehri kendi çaresizliğinde.Bazen inceldiği yerden kopmalı hayat.NEYSE . .

Sen bir tepeden masal gibi geldiğinde gözlerime.ben kendi masalımı terk edip.gözlerine benzeyen bir deniz seçtim kendime.

Oysa bilmeliydin bütün bir hayatı ülpererek yaşama cesaretiydiAŞK

Bana bir kere susma hakkı verseydin sana neler söylemeyecektim
OYSA
sen hep payına susmaları aldın.
bana ise hep sensizliğin ezeceği vakitlerle savaşmak kaldı.

Adi’Lik Ruhuna YerLeşmiş
Sökemiyorum!

Uzandı ellerim sana,Nedense bir türlü dokunamadım..
Nefesim kesildi öylece kala kaldım..

|~| …¢αт¢н мє αѕ ỉ ₣αLL… |~|
[ Düşerken yakaLa beni ]

Bence artık sende herkes gibisin .
Sen Hiç KaLbimden EmekLi OLmadınki..
deя мυnd кαnn αυcн dαnn Lαcнen ωenn dαѕ нeяz ωeiinт.!
( kaLpLer agLasa biLe dudakLar güLebiLir )
bazi dertLer okadar büyükdür ki ..gözler agLayamaz sadece kaLbin sessizce kan agLar
şımarık nickler
korkuTsada kaRanLıkLar bazén akLımdan qécén
ték$éy sénsin …

buqunLéri ya$ayamazqén yarınLarı anLaTTın bana
hiç dü$ünmédén….

kaLbım cokdan ıfLas eTTı…
snsızLıkLn unuTTm sessızLıqımı x/

Ne Sahte Sevgiler için Zaman geçirdim nede Zamanımı sahte Sevgililer için Harcadım!

Karanlık Bir gecede elinde sigara geziyor karanlık sokaklarda isyankar Aşık belli Ağlaması inletiyor heryeri.

insan ya aşık olmalı yada sevmeli, insan ya nefret etmeli yada isyan bayrağını çekmeli!

Bizim Ellerimizde Dost Nasırları Cekiyoruz Hergece Aşk Tasası Sana degil Sözlerim Alayınıza!

Güzel oLsanda Söz dinlemez Bu gonuL, Çirkin Olsanda Sever Seni Gönlüm, Delikanlı Kalbimle geliyorum Sana isyanım Bu Aleme!

Gitme Yanımdan Kal Bu Dunya Bana Sensiz Zindan Sözlerimi Dinlemeden gitme isyanim herkeze!

Biz isyankar aşıklarız! geceleri Sokaklarda Düşünürüz Aşkımızı geceleri isyan bayrağımız dalgalanır Aşka Karşı!

iSyankar gençLik Çık Aleme, Alem iSyankar gençLerin peşinde!

Sen Herzaman Kalbimde Bir umut Beynimde Bir kuralsın, Sen isyankar oLdupum Alemde Tek Duamsın Bebeğim..

Ne iSyanLarla Gider Bu Hayat Neden Aşklarla Biter Bu hayat Dünya Döndükçe Sesimi Duyacaksın iSyan Yazılarımı Okucaksın!

iSyanIm, iSyanIm Aşkı biLmeyen Sevgililere Sevipte Değerini biLmeyen Değersizlere isyanIm!
http://www.tunatunatuna.tr.gg
Admin
Admin
Admin

Ruh Hali : iSYanqaR SöZLeR.<;) Tembel10
Mesaj Gücü : 143
Rep Gücü : 71
Doğum tarihi : 21/07/93
İş/Hobiler : İnternet/Web Tasarım
Lakap : Keş
Madalyaların : 10 Mesaj Sayısı

MesajKonu: Geri: iSYanqaR SöZLeR.<;)   iSYanqaR SöZLeR.<;) I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 06, 2009 7:49 pm

Vay be Güzel Sözler:D Bu Arada 3 Madalyan Olmuş :d
http://forumtr.huhohi.com
aSqKoLiq x) GirL

Ruh Hali : iSYanqaR SöZLeR.<;) Asik10
Mesaj Gücü : 28
Rep Gücü : 10
Doğum tarihi : 24/07/93
İş/Hobiler : müzik dinlemeq araßa kulLanmaq ;)
Lakap : aFRodiD xD
Madalyaların : 100 Mesaj Sayısı

MesajKonu: Geri: iSYanqaR SöZLeR.<;)   iSYanqaR SöZLeR.<;) I_icon_minitimeCuma Mayıs 08, 2009 4:57 pm

sorma sorma x)
http://www.tunatunatuna.tr.gg

iSYanqaR SöZLeR.<;)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» etkileyici sözler
» manyak güsel sözler:Dxd